Views Language (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Views
it: Viste

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Language settings
it: Impostazioni lingua

en: Language name
it: Nome della lingua

en: Language domain
it: Dominio per la lingua

en: Native language
it: Lingua nativa

en: Language direction
it: Direzione della lingua
