Views Language (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Language code
ja: 言語コード

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Language settings
ja: 言語の設定

en: Language name
ja: 言語名

en: Language domain
ja: 言語のドメイン

en: Language direction
ja: 言語の検出
