Views Language (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា

en: Language name
km: ឈ្មោះ​ភាសា

en: Language domain
km: ដែន​ភាសា
