Views Language (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Language name
kn: ಭಾಷೆಯ ಹೆಸರು
