Views Language (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان

en: Language name
ku: ناوی زمان

en: Language domain
ku: دۆماینی زمان
