Views Language (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Language domain
lt: Kalbos domenas
