Views Language (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Language name
lv: Valodas nosaukums

en: Language domain
lv: Valodas domēns
