Views Language (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: Language settings
my: ဘာသာစကားဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Language domain
my: ဘာသာစကား၏ လိပ်စာ

en: Native language
my: တိုင်းရင်းဘာသာစကား
