Views Language (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Language code
nl: Taalcode

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Language name
nl: Taalnaam

en: Language domain
nl: Taaldomein

en: Native language
nl: Moedertaal

en: Language direction
nl: Taalrichting
