Views Language (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Language settings
oc: Paramètres lingüistics

en: Language name
oc: Nom de la lenga

en: Language domain
oc: Domeni de la lenga

en: Native language
oc: Lenga nativa
