Views Language (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Language code
pl: Kod języka

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: Language name
pl: Nazwa języka

en: Language domain
pl: Domena języka

en: Native language
pl: Język ojczysty

en: Language direction
pl: Kierunek pisowni języka
