Views Language (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Language settings
ro: Configurare limbă

en: Language name
ro: Nume Limbaj

en: Language domain
ro: Domeniu limbă

en: Language direction
ro: Direcția limbii
