Views Language (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Language code
ru: Код языка

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Language settings
ru: Языковые настройки

en: Language name
ru: Название языка

en: Language domain
ru: Домен языка

en: Native language
ru: Родной язык

en: Language direction
ru: Направление языка
