Views Language (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: Language domain
sk: Doména pre jazyk
