Views Language (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës

en: Language name
sq: Emri i gjuhës

en: Language domain
sq: Domaini i gjuhës
