Views Language (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Language code
sv: Språkkod

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Language settings
sv: Språkinställningar

en: Language name
sv: Namn på språk

en: Language domain
sv: Språkdomän

en: Native language
sv: Modersmål

en: Language direction
sv: Riktning på språk
