Views Language (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: About
ta: பற்றி

en: Language settings
ta: மொழி அமைவுகள்

en: Language name
ta: மொழி பெயர்

en: Language domain
ta: மொழி களம்

en: Language direction
ta: மொழி திசை
