Views Language (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు

en: Language name
te: భాష పేరు

en: Language domain
te: భాషా క్షేత్రం

en: Language direction
te: భాష దిశ
