Views Language (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Language settings
tr: Dil ayarları

en: Language name
tr: Dil adı

en: Language domain
tr: Dil alanadı

en: Language direction
tr: Dil yönü
