Views Language (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Views
uk: Види

en: Language code
uk: Код мови

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Language name
uk: Назва мови

en: Language domain
uk: Домен мови

en: Native language
uk: Рідна назва мови

en: Language direction
uk: Напрямок мови
