Views Language (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Language settings
vi: Thiết lập ngôn ngữ

en: Language name
vi: Tên ngôn ngữ

en: Language domain
vi: Tên miền cho ngôn ngữ
