Views link area (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་
