Views link area (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Link
ca: Enllaç

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument
