Views link area (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Link text
da: Linktekst

en: Arguments
da: Parametre

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Link path
da: Linksti

en: @argument title
da: @argument titel
