Views link area (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Link
gl: Ligazón

en: Views
gl: Vistas

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
