Views link area (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Views
hu: Nézetek

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet
