Views link area (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Link
pl: Odnośnik

en: Views
pl: Widoki

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy
