Views link area (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Link text
pt: Texto do link

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Link path
pt: Caminho do link

en: @argument title
pt: @argument título

en: @argument input
pt: @argument entrada
