Views link area (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Link
sk: Odkaz

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie
