Views link area (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Link
sv: Länk

en: Views
sv: Vyer

en: Link text
sv: Länktext

en: Arguments
sv: Argument

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Link path
sv: Sökväg för länk

en: @argument title
sv: Titel för @argument

en: @argument input
sv: Inmatning för @argument
