Views link area (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Fields
be: Палі

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
