Views link area (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Fields
cs: Pole

en: Attributes
cs: Atributy

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Před použitím tohoto pole je třeba do zobrazení přidat některé z dalších polí. Pokud chcete, můžete pole skrýt zaškrtnutím volby <em>Vynechat ze zobrazení (Exclude from display)</em>. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete použít pole, které není v seznamu, změnte pořadí polí.</p>

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup
