Views link area (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Views
fi: Näkymät

en: Fields
fi: Kentät

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Link path
fi: Linkin polku

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fi: <p>Sinun täytyy lisätä useampia kenttiä tähän näkymään, ennen kuin voit käyttää tätä kenttää. Näillä kentillä voi olla <em>Piilota tämä kenttä</em> -valinta päällä. Huomaa, että renderöintijärjestyksen takia et voi käyttää kenttiä, jotka tulevat tämän kentän jälkeen. Jos tarvitset kentän, joka ei ole listattu tässä, järjestele kentät uudelleen.</p>

en: @argument title
fi: @argument otsikko

en: @argument input
fi: @argument syöte

en: Use replacement tokens from the first row
fi: Käytä korvausarvoja ensimmäiseltä riviltä
