Views link area (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Views
he: היבטים

en: Fields
he: שדות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור
