Views link area (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: None
id: Tiada

en: Link
id: Tautan

en: Views
id: View

en: Fields
id: Bidang isian

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Link text
id: Teks tautan

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Link title
id: Tautan judul

en: Link path
id: Jalur tautan

en: @argument title
id: Judul @argument

en: @argument input
id: Masukan @argument

en: Use replacement tokens from the first row
id: Gunakan token pengganti dari baris pertama
