Views link area (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: None
ja: なし

en: Link
ja: リンク

en: Link target
ja: リンク先

en: Views
ja: ビュー

en: Fields
ja: フィールド

en: Attributes
ja: 属性

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Arguments
ja: 引数

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: Link path
ja: リンクパス

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ja: <p>このフィールドを使用する前にこのディスプレイにいくつかの付加的なフィールドを追加する必要があります。これらのフィールドは、状況に応じて<em>表示から除外する</em>ことも可能です。また、レンダリングの順序がこのフィールドよりも後に位置しているフィールドは置換パターンとして使用できないため、リストに表示されていないフィールドを使用したい場合には、フィールドを再構成する必要があることに注意して下さい。</p>

en: @argument title
ja: @argument タイトル

en: @argument input
ja: @argument インプット

en: Use replacement tokens from the first row
ja: 1行目の置換トークンを使用
