Views link area (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Views
lt: Vaizdai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
