Views link area (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Link
th: ลิงค์

en: Views
th: ดู

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Link path
th: พาธลิงก์
