Views link area (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Link
ar: رابط

en: Views
ar: الرؤى

en: Fields
ar: الحقول

en: Attributes
ar: سمات

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument
