Views link area (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: Link
cy: Dolen

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Arguments
cy: Argiau

en: Link title
cy: Pennwad dolen
