Views link area (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Link
es: Enlace

en: Link target
es: Destino del vinculo

en: Views
es: Vistas

en: Fields
es: Campos

en: Attributes
es: Atributos

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Arguments
es: Argumentos

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Link title
es: Título de enlace

en: Link path
es: Ruta del enlace

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
es: <p>Debe añadir algunos campos adicionales a esta presentación antes de usar este campo. Estos campos se pueden marcar con <em>Excluir de la presentación</em> si lo prefiere. Tenga en cuenta que debido al orden de construcción, no puede usar campos después de este campo. Si necesita un campo no listado aquí, reordene sus campos.</p>

en: @argument title
es: Título de @argument

en: @argument input
es: Entrada de @argument

en: Use replacement tokens from the first row
es: Utilice tokens de reemplazo de la primera fila
