Views link area (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Views
eu: Bistak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: @argument title
eu: @argument izenburua
