Views link area (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક
