Views link area (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Link
hi: कड़ी

en: Views
hi: द्रश्य

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Attributes
hi: गुण

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: @argument title
hi: @argument शीर्षक
