Views link area (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Fields
hr: Polja

en: Attributes
hr: Atributi

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
