Views link area (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Fields
ka: ველები

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Arguments
ka: არგუმენტები
