Views link area (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: None
nl: Geen

en: Link target
nl: Doel van de link

en: Views
nl: Overzichten

en: Fields
nl: Velden

en: Attributes
nl: Attributen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Link title
nl: Linktitel

en: Link path
nl: Linkpad

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Tokens van de eerste rij gebruiken

en: New window (_blank)
nl: Nieuw venster (_blank)
