Views link area (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Views
ps: ليدنې

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Arguments
ps: استدلالونه
