Views link area (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Link
ro: Legătură

en: Link target
ro: Ținta link-ului

en: Views
ro: Vizualizări

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Attributes
ro: Atribute

en: Arguments
ro: Argumente

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Link path
ro: Cale legătută

en: @argument title
ro: Titlul @argument

en: @argument input
ro: Intrare @argument

en: Use replacement tokens from the first row
ro: Folosiți token-urile de înlocuire din primul rând
