Views link area (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: None
ru: Нет

en: Link
ru: Ссылка

en: Views
ru: Представление

en: Fields
ru: Поля

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Link path
ru: Путь ссылки

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ru: <p>Вы должны добавить любое дополнительное поле к выводу перед использованием этого поля. Эти поля могут быть отмечены как <em>Исключить из вывода</em>. Обратите внимание, что из-за правил отображения, вы не можете использовать поля, которые идут после этого поля; если вам нужно поле, не показанное в этом списке, перераспределите ваши поля.</p>

en: @argument title
ru: @argument заголовок

en: @argument input
ru: @argument ввод

en: Use replacement tokens from the first row
ru: Использовать шаблон подстановки из первой строки

en: New window (_blank)
ru: Новое окно (_blank)
